5 Haziran 2013 Çarşamba

Sakarya Fırat 151.Bölüm 12 Haziran Çarşamba

Sakarya Fırat 151.Bölüm Özeti

Hüsamettin Albay’dan Teo için, beklediği emri alan Osman, Poyraz timiyle birlikte operasyona çıkar. Tim dağda kararlı bir şekilde ilerlerken, Teo’nun koruculara yaptığı infazın haberini alırlar ve o köye giderler. Buradan alınan istihbarat doğrultusunda Teo’nun izini süreceklerdir. Ama Teo yine boş durmaz ve bu defa Miro’yu kışkırtmak için yeni bir hamle yapar. Yaptığı bu yeni eylemiyle birlikte Osman’ların ona bir adım daha yaklaşmasına neden olur. Halil bey cephesinde ise düğün hazırlıkları hızla devam eder. Ama bu hazırlık işi Melike Nine’yle Halil’in arasının bozulmasına neden olur. Diğer taraftan Atabey’de de İbrahim seçim faaliyetlerine hız verir. Yoğun propaganda hazırlıkları yapılırken, hiç beklenmedik bir gelişme olur ve İbrahim’in bütün planları suya düşer. Sakarya Fırat 150. yeni bölümüyle TRT 1 ekranlarında..
Fragman henüz yayınlanmadığı için, arzu ederseniz bir önce ki bölümde neler olduğunu hatırlamak için önce ki bölüme ait bir kesiti izleyebilirsiniz.


TRT 1'de 12 Haziran'da ekrana gelecek olan sakarya fırat 151.bölüm fragmanı yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: #/sakarya-firat-151-bolum-fragmani.html

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder