7 Haziran 2013 Cuma

Her Şey Yolunda Merkez 9.Bölüm 14 Haziran Cuma

Her Şey Yolunda Merkez 9.Bölüm Özeti

Sami Yavuz Kürşat’ın adamları tarafından kendisine ve ailesine yapılan tacizler sonucu kendi bireysel yöntemlerini kullanmaya karar vermiştir. Öte yandan Vakıf; Sami Yavuz’un okulda olmaması sebebiyle okulda yapılacak teftişten kendisinin sorumlu olacağını öğrenmiştir. Sami Yavuz’un zor durumda kalmasını sağlamak için Şakir’e özenle hazırlattığı tuzaklardan bir an önce kurtulması gerekmektedir. Birinci ve ikinci sınıflar arasında ki rekabet, okulun havuzunda işlenecek olan ilk yardım dersine de taşınır.. Mikser Batu Nermin’i etkilemeye uğraşsa da, Süslü Nermin’in gözü Efe Selim’den başkasını görmemektedir. Diğer yandan Selçuk’un Peri ile sevgili olduğunu sanan Yasemin, Selçuk’un anlam verememesine rağmen soğuk tavrını sürdürmektedir. Tetik Tekinin derse K-9 köpeği ile gelmesi sonucu ortaya ilginç görüntüler çıkar. Seçil Komsere hava atmak isteyen Vandam Nuri’nin başına gene olmadık işler gelir. Bu arada Serap Müdür’ün annesi Nilgün Hanım, Sami Yavuz’la kızını daha yakınlaştırmak için hayli kurnazca bir yola başvurur.
Fragman henüz yayınlanmadığı için, arzu ederseniz bir önce ki bölümde neler olduğunu hatırlamak için önce ki bölüme ait bir kesiti izleyebilirsiniz.


Show TV'de 14 Haziran'da ekrana gelecek olan her şey yolunda merkez 9.bölüm fragmanı yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: #/hersey-yolunda-merkez-9-bolum-fragmani.html

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder