21 Haziran 2013 Cuma

Her Şey Yolunda Merkez 11.Bölüm 28 Haziran Cuma

Her Şey Yolunda Merkez 11.Bölüm Özeti

Peri ile Selçuk arasında bir ilişki olduğunu zanneden Yasemini oldukça şaşırtıcı bir sürpriz beklemektedir. Yeni taşındığı evinde Karadul Keriman namlı komşusunun sırnaşmalarından Serap sayesinde kurtulan Sami Yavuz; sokakta oldukça gerilimli bir durumla karşılaşıp, olayı Serap Müdür'le birlikte çözmeye çalışacaktır. Vandam Nuri ve Tetik Tekin Seçil Komser için aralarında ki mesafeli didişmeyi sürdürecektir. Öğrenciler hafta sonu çarşı izninde bowlinge gidecek ve birinci sınıf, ikinci sınıf arasında kıyasıya bir mücadele yaşanacaktır. Sıdıka için sürpriz bir parti hazırlayacak olan Şakir asıl büyük sürprizle kendisi karşılaşacaktır. Vakıf bir kez daha Sami Yavuz'un ayağını kaydırmaya çalışacaktır.Selçuk'un kız kardeşi büyük bir problemle karşılaşacak, Yasemin ve Eda'yı zor bir durumda bırakacaktır...
Fragman henüz yayınlanmadığı için, arzu ederseniz bir önce ki bölümde neler olduğunu hatırlamak için önce ki bölüme ait bir kesiti izleyebilirsiniz.


Show TV'de 28 Haziran'da ekrana gelecek olan her şey yolunda merkez 11.bölüm fragmanı yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: #hersey-yolunda-merkez-11-bolum-fragmani.html

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder