26 Temmuz 2013 Cuma

Her Şey Yolunda Merkez 16.Bölüm 2 Ağustos Cuma

Her Şey Yolunda Merkez 16.Bölüm Özeti

Selçuk Peri'yle birlikte geçirdikleri kaza sonucunda yaşam mücadelesi vermektedir. Tüm arkadaşları Selçuk'un başında onun iyileşmesi için dua etmektedir. Serap ve Sami Yavuz kısılıp kaldıkları kapandan kurtulmanın yollarını aramaktadır. Kucaklarında buldukları bomba belki onları sonsuza dek ayıracaktır. Bu nedenle geçmişte birbirlerine karşı his etikleriyle ilgili itiraflarda bulunurlar. Selçuk'un durumundan kendini sorumlu tutan Peri oldukça harap olmuştur, bir diğer yandan babasıyla gittiği tatilden erken dönen Yasemin, dolabında bulunan telefon yüzünden okuldan atılma tehdidiyle burun buruna gelmiştir. Bir yandan Selçuk'un durumu, diğer yandan okuldaki sıkıntıların üzerine birde Peri'nin Selçuk'a olan aşkını öğrenen Yasemin'i oldukça zor günler beklemektedir.
Fragman henüz yayınlanmadığı için, arzu ederseniz bir önce ki bölümde neler olduğunu hatırlamak için önce ki bölüme ait bir kesiti izleyebilirsiniz.


Show TV'de 2 Ağustos'ta ekrana gelecek olan her şey yolunda merkez 16.bölüm fragmanı yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: #hersey-yolunda-merkez-16-bolum-fragmani.html

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder