14 Temmuz 2013 Pazar

Babam Sınıfta Kaldı 3.Bölüm 21 Temmuz Pazar

Babam Sınıfta Kaldı 3.Bölüm Özeti

Yıllar önce Çiğdem'i terk edip yurt dışına giden Erman, afla döndüğü üniversitede Çiğdem'i Dekan olarak karşısında görünce şok geçirir.Aynı şoku yaşayan Çiğdem, Erman'dan yılların intikamını alacağının sinyallerini ilk günden vermiştir.Okulda eski arkadaşı ve şimdi öğretim görevlisi olan Nazım ile de karşılaşan Erman, onu görmezlikten gelse de Nazım'dan kaçamaz.Erman'ın derslerinden birine girecek olan da Nazım'dır.Asiye ve Buse birlikte ev tutarlar. Yeni evleri için parti vermek isterler. Bunu duyan Gonca ve Yonca, partiyi sabote etmek için,onlar da bir parti verir ve okuldaki herkesi çağırırlar. Yağmur'un çocukluk arkadaşı Sinan, tüm cesaretini toplayıp Yağmur'a karşı hislerini ona anlatmaya karar verir. Fakat işi hiç de kolay değildir.
Fragman henüz yayınlanmadığı için, arzu ederseniz bir önce ki bölümde neler olduğunu hatırlamak için önce ki bölüme ait bir kesiti izleyebilirsiniz.


FOX TV'de 21 Temmuz'da ekrana gelecek olan babam sınıfta kaldı 3.bölüm fragmanı yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: #babam-sinifta-kaldi-3-bolum-fragmani.html

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder