26 Mayıs 2013 Pazar

Aşk Emek İster 7.Bölüm 2 Haziran Pazar

DEMİR GERÇEĞİ DENİZ'E İTİRAF EDECEK Mİ?

Necip Demir'in gerçek kimliğini öğrenmiştir. Demir Necip'le konuşur ve ondan bu sırrı saklamasını ister. Berna, Leyla ile Demir'in evlenmesi konusunu Gülsüm'e açar. Leyla bunu öğrenince çılgına döner. Derya, Simge ve Nazlı ile bir plan yapar. Kerem'in kendisine olan aşkını test etmeye kararlı olan Derya, Simge'nin bütün uyarılarına rağmen bu planından vazgeçmez. Demir, Deniz'in yalandan nefret ettiğini öğrendikten sonra gerçekleri Deniz'e anlatmaya karar verir. Bir akşam yemeğinde gerçek kimliğini Deniz'e itiraf etmeye hazırlanan Demir, kendisini bekleyen sürprizden habersizdir. Diğer yandan Bekir Deniz'e evlenme teklifi eder. Deniz'den alacağı cevap Bekir'i harekete geçirir. Demir fabrikada bulduğu bir not karşısında şok olur!

Fragman henüz yayınlanmadığı için, arzu ederseniz bir önce ki bölümde neler olduğunu hatırlamak için önce ki bölüme ait bir kesiti izleyebilirsiniz.


Show TV'de 2 Haziran'da ekrana gelecek olan aşk emek ister 7.bölüm fragmanı yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: #/ask-emek-ister-7-bolum-fragmani.html

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder